Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha veszek egy terméket részlet...

Ha veszek egy terméket részletre (cetelem) akkor az összes csekket egyszerre küldik, vagy mindig csak egyet?

Figyelt kérdés
Már azért is, mert ha ugyvan, akkor többet is fizetnék, nem csak egyet. Hogyan működik?

2014. máj. 29. 14:23
 1/4 anonim válasza:
Nagyon rég volt ilyennel tapasztalatom, de akkor egyben küldték. Gondolom azóta már megkaptad a választ a postástól.
2014. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neem, még nem vettem meg. Közben utánakérdeztem, és igen, azt mondják, hogy egyben küldik. Csak azt nem tudom, mennyire zavaró a banknak, hogyha egyik hónapban befizetek 5 csekket, a másikban meg csak azt az egy kötelezőt. Erre nem kaptam még választ.
2014. jún. 12. 13:42
 3/4 anonim válasza:
Annak olvass utána a szerződésben, mert nem minden esetben díjazzák az előtörlesztést.
2014. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha egyben küldik a csekkeket akkor fizeted ki amikor akarod, és annyit amennyit szeretnél. A lényeg hogy az x hónap alatt az összes csekked legyeen beküldve. Lehet olyan hónap is amiben nem küldesz. Amúgy meg sz*ard le hogy mennyire terheli meg a bankot..
2014. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!