Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mostanában lejárt Fundamentás...

Mostanában lejárt Fundamentás van itt valaki? irnák privit.

Figyelt kérdés
nekem most járt le és még be kell fizetnem a banknak 250 ezret plusszba.
2014. okt. 1. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lenne még egy észrevételem. Most számoltam ki, hogy a 22.000Ft CHF 250 Ft-os árfolyammal számolva az 5,5M Ft. Ha Te ebbe most betörlesztetted a 2,7M Ft Fundamentát, akkor nagy baj van, mert a maradék az nem 250EFt, hanem 2,8M Ft.
2014. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy fizette a hitel törlesztőjét, meg a fundamentát is, amit most beletörlesztett a hitelbe, és így maradt 250e ft tartozása a bank felé. de az lenne a legjobb, ha a kérdező leírná, mit, mennyit, mennyi ideig és hova fizetett, mert ez így csak találgatás...
2014. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hold-viola, azért nem hinném, hogy a 8 év alatt tőkét is törlesztett a kérdező, mert az egyik kommentjében azt írta, az állt a szerződésében, hogy a Fundamentát is fizeti. Ilyen csak a kombihitelek szerződésében van leírva, ott viszont nem fogy a tőke a megtakarítási idő alatt.
2014. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
havi 20 ezret fizettem a fundának kb 8 évig. az kb 2.6 m forint lett. de 8 éve a banki hitel szerződésbe frankban lett megadva hogy majd annyi frankot tesz bele a funda. de mivel a 2.6 millio nem fedezi a akkori frank elvárást,igy most nekem kell kifizetni a hiányzó összeget ami 250eft. a bank felé viszont 25-52eft ig fizettem
2014. okt. 3. 09:44
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, a szerződésbe az lett beleírva, hogy a Fundamenta 2,6M Ft-ot (nem CHF-et) fog átutalni a bankba. Ez úgy történik a gyakorlatban, hogy ez a pénz a MAI árfolyamon át lett váltva CHF-re, így a maradék tartozást neked kell rendezni, amit szerintem elnéztél, nem 250.000Ft, hanem sokkal több sajnos.
2014. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
csak a funda járt le. bank felé még tartozom vagy 12 évig. 998 frank amit követelnek rajtam hogy fizeseek be
2014. okt. 3. 12:17
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem örülj neki,hogy csak ennyit kell utótörlesztened. másoknál 60-70%-ról van szó
2014. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!