Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem ment át a pénzem...

Vili13 kérdése:

Miért nem ment át a pénzem PayPal-ra?

Figyelt kérdés

Elutaltam PayPal-ra nagyobb összegett de 8nap után se érkezett meg a barátom paypal-jára. Többször is megnéztük nem írtam el semmit. Ha ez netalán fontos lenne OTP-s MasterCard-ps kártyáról utaltam át.

Remélem találok rá valami megoldást mert már szétb.sz az ideg szép szóval! :)



2014. szept. 13. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogyan utaltál és honnan? Mert más paypaljára te nem rakhatsz pénzt sima banki utalással. Csak a paypalodról küldhetsz neki át.
2014. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal csak olyan bankszámláról lehet utalni, aminek a tulajdonosa megegyezik a PP tulajdonosával.

Hiába van meg a szám, amit a közlemény rovatba írsz, ha te Kiss Piroska vagy, a barátod meg Nagy János.

Csak akkor könyvelik át a pénzt, ha Kiss Piroska nevén van az OTP-s számla is , meg PP számla is.

Én saját erstés számláról utaltam saját PP-re, 2 nap alatt átvezették. Amikor megnyitottam a PP számlámat, sok helye utánanéztem, fórumokat olvasgattam, le volt írva, h csak saját névről megy.

2014. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké de akkor a pénzemet miért vette le a számláról és hova küldte akkor?
2014. szept. 13. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
a paypal bankszámláján van a pénz, de mivel nem egyezik a 2 név így nem tudják átvezetni
2014. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a pénzed pihen egy gyűjtőszámlán, nyugi, nem veszett el.

a tiedről levette, a másikra nem lehet rátenni, félúton megállt a folyamat.

kérvényezni sem tudod, h tegyék rá, mert nem fogják. nagyon sokan jártak így, nem kell megijedned, vedd fel a kapcsolatot a PP magyarországi partnerbankjával, igazold nekik az utalást, és vissza fogják utalni a pénzt az eredeti számlaszámra.

ez sajnos idő lesz, és szinte biztos, hogy némi költsége is lesz. :(

én nem jártam így, de ha beírod google-ba, hogy "paypal számlára utalás más nevéről", nem 1-2 találatot kapsz.

érdemes fórumozni, bármibe is akarsz belevágni.

én ma már szinte mindenre rákeresek, kihasználom az internetet.

2014. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a Paypal bankjával kell felvenni a kapcsolatot, hanem a Paypal-lal.
2014. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg elég a magyar bankkal. hisz ott van náluk a gyűjtőszámla.
2014. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De a bank nem rendelkezhet felette, csak az ügyfél, aki jelen esetben a Paypal. A banknak semmi közze hozzá, hogy ki-mit utalgat.
2014. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!