Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP ertekpapir szamlat hogyan...

OTP ertekpapir szamlat hogyan lehet a gyakorlatban visszavezetni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom az otp direct szolgaltatassal visszavezetni a meglevo osszeget a lakossagi folyoszamlamra? Milyen menupontokba kell bemenni es mikre kell kattintani?
2014. szept. 7. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz bármilyen tranzakciót számítógépről indítani, ha az értékpapír- vagy megtakarítási számlára kiterjed az internetes hozzáférés. Én külön kértem, hogy a megtakarítási számlához is hozzáférjek, az értékpap számlát meg nem tudom, nekem nincs. Menj be bármelyik OTP-be, megmondják, és szerintem el is intézik helyben.
2014. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hozza ferek csak a modjat nem tudom a gyakorlatban. OTP be nem tudok bemenni.
2014. szept. 7. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem akkor, nálam a főoldalon - belépés után - egy kis háromszög van a számlaszámom után, arra kattintva legördülő menü adja a lehetőségeket a számlaszámra. És balra vannak a lekérdezések, módosítás, lekötés, feltörés, átvezetés stb.
2014. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értékpapir \ Tranzakciók \ Befektetési jegy tranzakciók \ Visszaváltás
2014. szept. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom
2014. szept. 11. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!