Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Penzfelvetek havi 2x ingyen...

Penzfelvetek havi 2x ingyen hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Fel tudok venni 300 ezer forintot ingyen?

(2x150 e ft gyengebbek kedveert)


2014. szept. 2. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Max két részletben és összesen maximum 150.000 ft kivétele van ingyen.
2014. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:
Havonta az első két pénzfelvétel, maximum 150 ezer forintig ingyenes.Vagyis a válasz, nem.
2014. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha 31-en felveszek 150ezret es 1-en 150ezret, ugysem?
2014. szept. 2. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván ez a 150.000 forint havonta értendő, tehát ha több hónapban is csinálod, akkor fel tudsz venni 300.000-t. Sőt, elég idő alatt bármennyit.
2014. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%

"ha 31-en felveszek 150ezret es 1-en 150ezret, ugysem?"


Elvileg így igen. De: ha nem a bank saját automatájából veszed fel 31-én a pénzt, az a bankodnál biztosan csak a következő hónapban jelenik meg terhelésként, így ha még elsején is veszel fel, akkor abban a hónapban már 2x150eFt-t vettél fel.

Saját bankos automatánál akkor lehet probléma, ha a bank a hétvégi felvételt csak hétfői dátummal számolja el, és a 31-e hétvégére esik (nem tudom van-e ilyen bank, de lehet).

2014. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Félreértitek ezt az alkoholistát, a kérdése a következő: INGYEN kaphat-e a banktól 2*150e Ft-ot?


Az alkoholista jelzőt azért használtam, mert a törvény életbe lépése után az említett embertömeg megrohamozta a bankokat bankkártya készíttetés végett :)

Hiába az alkohol hatalma, a kocsmainfó mindent visz! Fater is rohant csináltatni, jelenleg már csak 100 000 mínuszban van, törleszt mint a katonatiszt, főleg, hogy a fizujából tiltatja le a baromnak a bank :)


Én csak nevetni tudok ezeken a gyökereken, itt a környéken vagy 40 piás korcs beszopta, te is befogod kérdező :)))))

2014. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, ne mondd, hogy ennyire sötét emberek is vannak...! Tudtam, hogy vannak tudatlanok, de hogy ennyire...!

Azt hiszem ez idáig mindent visz azok közül, amiket ebben a kategóriában már olvastam...

2014. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De, tényleg vannak ennyire sötét emberek, sajnos. Jó páran bementek a bankba még amikor ez új dolog volt, hogy akkor ők kérnék az ingyenes 150.000 ft-ot. Képzelheted, hogy az ügyintézők ezt hogy bírták röhögés nélkül :)


Azt nem állítom, hogy a kérdező is erre gondolt, de sajnos sok sötét ember van.

2014. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!