Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyával a havi egyszeri...

Bankkártyával a havi egyszeri ingyenes felvét: adott hónapra, avagy dátumtól köv. Hó dátumig értendő?

Figyelt kérdés

Végső soron négy részkérdésem van a témában:


1.

Például július 17-én valaki ingyenes pénzfelvét tranzakciót követ el, akkor pl aug elsején is ingyenes, amennyiben egy hónapban csak egyszer ingyenes a pénzfelvét? Vagy pedig aug 16-ig nem tud már ingyenesen felvenni pénzt az illető?


2.

Másik, kapcsolódó kérdésem: jól tudom, hogy jelenleg Mo-on bármely banktól igényelt bankkártyára vonatkozik a havi egyszeri ingyenes pénzfelvétel?


3.

Jól tudom, hogy ez havi egyszeri? Vagy pedig havi kétszer ingyenes?


4.

Jól tudom, hogy bármely atm-ból ingyenes, havi egyszer? Pl otp bankkártyával erste atm-ból is ingyenes, havi egyszer?



2014. aug. 4. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

1. adott hónap 1-31 közötti időszakra vonaktozik

2. igen, de nem automatikusan, kérni kell a banknál

3. 2x, de max 150000 forintig

4. bármelyikből

2014. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Ezek szerint aki pl. aug 30, aug 31, szept 1 és szept 2 -én is felvesz pénzt úgy,h előre igényelte a havi kétszeri ingyenes pénzfelvételt bankkártyáról, annak mindezen négy napon bármely atm-ből ingyenes, ha 150e FT alatt vesz fel?

2014. aug. 4. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de a 150 ezres limit havi limit, nem alkalmanként annyi.
2014. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaidat. :)
2014. aug. 10. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az augusztus 30-szeptember 2. dolog nem fog működni.


Egyrészt, mint azt előttem is írták, a 150.000 együttes havi limit, nem alkalmankénti.


Másrészt nem az a nap számít, amikor felveszed a pénzt az automatából, hanem amikor a bank azt lekönyvelni.az meg csúszhat egy-két napot. Ráadásul augusztus 30-31. hétvége, szóval az akkori pénzfelvétel szinte biztos, hogy "átcsúszik" szeptemberre.


Még egy dolog: ha netán több bankszámlád van, csak egyről vehetsz fel ingyen pénzt.

2014. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. aug. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!