Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bank felajánlja a piramis...

Ha a bank felajánlja a piramis hitelkiváltó programot, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Devizahitelesek vagyunk, havi 100 az enyhített törlesztőrészlet. A hitelt a házra vettük fel. Most második hónapja nem tudjuk fizetni, mert anya munkahelyet vált, és átképzésen van, emiatt nem küld haza pénzt, és nem tudjuk befizetni a házat. Most láttam, hogy a bank írt neki e-mailt (van oka annak, hogy miért nézem a postafiókját, de ez már más téma). Szóval a levélben figyelmeztetnek minket a késedelemre, és ezt a piramis programot említik. De ez mit jelent? Milyen az? Azért tőletek kérdezem, mert anya hajlamos már átsiklani a hivatalos levelek felett, nemhogy beszéljen is velünk róla.

L20


2014. aug. 7. 12:32
 1/6 anonim válasza:
Na és miért is nézed a postafiókját?!
2014. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Geyes, kösz a semmit, sikerült fennakadnod a lényegen.


Kettes, köszönöm, megnéztem, de ez nem túl sok. Nincs valami tapasztalatod ezzel kapcsolatban? Csak mert józan paraszti ésszel is elmagyarázhatná nekem valaki pár mondatban, azt megköszönném.

2014. aug. 7. 12:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Geyes = egyes*
2014. aug. 7. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:

A devizás hiteledet kiváltod olyan forintalapú konstrukcióra, ahol először keveset kell fizetned, aztán többet. Mondván, hogy addig helyreállhat a fizetőképességed.


Más kérdés, hogy ezzel megszűnik a devizahiteled, szóval ha jön a kormány ezzel a sok vitát kiváltó devizás ámokfutásával, akkor jobban járhatsz, ha marad a devizahiteled. Nehéz jóslatokba bocsátkozni, de az a tippem, hogy ha a bank akar valamit (pl. hogy menj piramisba), akkor az jellemzően a banknak jó, neked meg rossz...

2014. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha, kapisgálom már. Én is arra gondoltam, hogy ez elsősorban valószínűleg nekik kedvez az új szerződésben foglalt nyalánkságok miatt, bár még nem láttam a szerződést... Köszönöm a választ. :)
2014. aug. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!