Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan is kell ezt most (OTP)?

Hogyan is kell ezt most (OTP)?

Figyelt kérdés

Az OTP-kártyámon elöl van 16 számjegy, és külön a bankban adtak ilyen ügyfélkártyát, amire fel van irva a másik nyolc számjegy, de én ha a bankba személyesen teszek a kártyára pénzt, akkor csak ezt a nyolc számjegyet kérik. Paypal-utalásról lenne szó, most akkor melyik szám hová kerüljön? mert ugye 24 számjegynek kell lenni, úgy tudom.

tehát előre kerüljön a kártyámon található nyolc szám és aztán a másik nyolc, vagy forditva? mert ugye nem mindegy. vagy hol tudom megnézni a teljes számlaszámom?

vagy OTP Ready konto (26 éves korig) ezt nem lehet elvégezni? de hát utalásról van szó. milyen kártya az, ha nem lehet utalni róla?


2014. júl. 18. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A kartyaszam es a bankszamlaszam nem ugyanaz.

A Paypal bankszamlaszamot szokott kerni, ha jol emlekszem. Az otp szamlaszamok 16 jegyuek, igy az utolso 8db 0 lesz. Az elso 8as szamsor pedig - ha lakossagi bankszamla -11773322 kell hogy legyen.

2014. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jesszusom

teljes zagyvaság amit írsz

bankkártyaszám

bankszámlaszám

ügyfélazonosító

rtyára pénzt rakok, kártyáról utalok


s hideg futkos a hátamon

2014. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok bankár. honnan kellene tudnom? senki sem a tudással a fejében született. 20 éves vagyok
2014. júl. 18. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Kar leszolni szegnyt, masodik. Az otpben az ugyfelazonosito a bankszamlaszam masodik 8as szamsora. Atlagember nmeg nem tudja, hogy a kartyaszam es a szamlaszam nem azonos.
2014. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és a kártyaszám a 24-es számsorból melyik rész? :D
2014. júl. 18. 20:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!