Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csütörtökön be adtuk a babavár...

Csütörtökön be adtuk a babaváró kérelmet. Minden dokumentumot, pénteken viszont a férjem munkahelye megszűnt. Ilyen esetben mitörténik?

Figyelt kérdés

Pénteken leépítés volt a cégüknél így közösmegegyezés alapján felmondott pénteken alá is kellett írnia a papírokat.

Viszont csütörtökön adtuk be a babavárót mivel ez váratlanul jött. Nekem van 3 év jogviszonyom és bevételem 250ezer és férjemé a magasabb így az övét vették figyelembe. hívnom kell a bankot jelezni ezt vagy emiatt kapásból elutasítanak mert jelzi nekik?


ma 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Neked KÖTELEZŐ jelezned, X napon belül! És így NEM kapjátok meg!!!
ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hétvége van, legközelebb hétfőn tudom jelezni így még lehet gondunk belőle? Azt gondoltam, hogy úgyis lekérdezik és úgy tudni fogják.
ma 12:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudják lekérdezni, ha bankszámlára jött a fizetése, akkor a munkáltatóit sem ellenőrzik. Hétfőn mond le, majd, ha lesz munkahelye felveszitek.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már van másik munkahelye rögtön, a nagy cégnél lett felmondása a leépítés miatt de az egyik alcég átvette és hétfőn már jelentik át oda. Csak azért volt leépítés mert ott túl sokan voltak emiatt kellett több alcég és átjelentés…így sem lehet jó?
ma 12:59
 5/13 A kérdező kommentje:
A bevételünk ugyanannyi és ugyanúgy megmarad szóval a törlesztéssel nem lesz gond csak munkahelyváltás esetén olvastam 3 hónapot várni kell, de igazából nemtudunk várni mivel jön a pici 1 hónapon belül…igy szerettuk volna elintezni de ez igy buko lesz ugy latom sajnos..
ma 13:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy igazoltátok a jövedelmet?
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak a számlánkat kérték, mindketten oda kapjuk a bérünket. Azt beadtuk és annyi.
ma 13:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért az befolyásol valamit?
ma 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
És jogfolytonos az a munkahelyváltás? Mert ha igen akkor semmi teendőd....
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem sajnos…Teljesen új munkahelynek számít a cég adózása miatt…

Hát jól megszivattak ezerszerint mert pont azelőtti nap jelezte hogy lehet kelleni fog munkáltatói igazolás hétfőn, másnap benyögték hogy 5 embernek mennie kell és párom olyan munkakörben volt amire szükség volt az alcégnél így neki is menni kellett de ha ezt tudjuk előre átment volna másik területre mert most így tényleg nemtudom mitcsináljunk…

ma 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!