Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki nem 180Forinton végtörlesz...

Aki nem 180Forinton végtörlesztett, annak nem fog visszajárni pénz?

Figyelt kérdés
Én úgy látom ,mostegy kalap alá veszik azt aki 180, illetve 250 Forinton végtörlesztett. Pedig nagyon nem mindegy, hogy összekuporgatod, vagy az öledbepottyan a millió. Nem lesz erről később valami törvényi kiegészítés?

2014. júl. 8. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igazad van elirtam a veget....

De a lenyegen nem valtoztat! Ez nekik veszteseeg lesz mert nem lesz belolle haszon sot a hasznot csokkenti mivel VESZTESEG!!! Befogjak hajtani! Es tovabbra is fent tartom hogy Ti sem feleloseggel vettetek fel a devizahitelt... Ugyhogy gondolkodni kellett volna elore nem most konyorogni meg sirankozni a segitsegert!!!

2014. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]



Egyébként nem értek egyet a törvénnyel.

2014. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Eddig nem láttam választ a kérdésre,csak marakodó okoskodó hozzászólásokat.Úgy hallottam,az a feltétel,hogy"nem vett igénybe kedvezményes végtörlesztést" -úgy gondolom,ha valaki forinthitelből,vagy eladott autóból stb. törlesztett,az nem kedvezményes,főleg,hogy mindenféle zárási díjakat fizetett.Ha valaki konkrétan tudja megírhatná,de hogy utólag okoskodnak,hogy mért vett fel,az nem válasz,az irigykedés vagy rosszindulat.
2014. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!