Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal-ra megérkezik a pénz,...

Paypal-ra megérkezik a pénz, ha a rohadt bank nem azt a nevet írta be a kedvezméynezett nevének ami meg volt adva?

Figyelt kérdés

Bementem a bankba, és papírra le volt írva minden.

kedvezményezett neve: BofA re: PAYPAL PTE LTD

a többi stimmel.

tehát átutaltattam a pénzt a paypalnak, és természetesen kaptam a banktól papírt az utalásról.

de a banki papíron ez van írva:


kedvezményezett számla neve: beneficiary


a beneficiary magyarul a kedvezményezett..

tehát: kedvezményezett számla neve: kedvezményezet...

MI VAN KÖNYÖRGÖM? én BofA re: PAYPAL PTE LTD -t adtam meg...

felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták, hogy SZERINTÜK a számla neve nem számít, hanem csak a számlaszám és a közlemény. könyörgöm.. milyen ország ez..

mi az h SZERINTE?

kérdeztem tőle, hogy ha nem biztos benne banki dolgozóként abban, hogy számít e a kedvezményezett neve, akkor miért nem azt írja oda, amit én átnyújtottam neki papíron? erre lecsapta a telefont..


tehát a lényeg: ezek ellenére átjön a pénz a paypal számlámra?



2014. júl. 4. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
SZERINTEM is számlaszám és a közlemény a lényeg, mivel a közleményben van benne hogy te a PAYPAL rendszeren belül melyik felhasználó vagy !
2014. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez rendben van, de ha nem biztos benne, miért nem azt írja oda amit oda adtam neki....... SZAR OTP
2014. júl. 4. 21:26
 3/5 A kérdező kommentje:

egyébként ezt a paypal rendszerében lehet valahol ellenőrizni, hogy folyamatban van e?

mert a 400 ft-ot írta, amikor regisztráltam, de a 15ezres utalásról semmi.

2014. júl. 4. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, amúgy ha ma voltál benn még ne aggódj, majd megérkezik egyszer, ha hétvégén nem, akkor esetleg még hétfőt várd ki (az a következő munkanap) na ha kedden sincs akkor már aggódhatsz. Most azt hogy mért az írta oda az ügyintéző azt ne kérdezd, de valószínűleg nem ez volt az első találkozása PAYPAL-al, szóval én nem hinném, hogy baj lesz. Egyebek mellett, utalni OTPdirektről is tudsz ha van rendes OTP számlád, ott mindent te tudsz beírni és nem kell elmenni semmilyen bankba.
2014. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem számít mit írtál vagy írtak kedvezményezettnek, csak a számlaszám és a közleményben lévő kód a fontos.

Egyébként hozzáteszem, hogy te sem jól adtad meg, meg kedvezményezettnek csak annyit kellett volna írni, hogy PAYPAL PTE PTD., a BofA az annak a rövidítése, hogy "Beneficiary of Account", de mint írtam nincs jelentősége.

2014. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!