Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kezdő vagyok és elmagyarázná...

Kezdő vagyok és elmagyarázná nekem valaki ezt a részvényes dolgot hogy hol hogyan kell venni és mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha csak 3000Ft-od van, akkor a tőkeáttételt ajánlom, ami részvénynél nincs, de CFD-nél van.

VISZONT

Mivel tapasztalatlan vagy, ajánlom gyakorolj valamilyen FOREX kereskedési platform demó verzióján (pl. Plus500 [gyakorlásnak megteszi]).

Ha már nagyon megy, kezdj bele, de csak óvatosan. Helyedben biztos beállítanám, hogy a robotbróker zárolja a pozíciót egy bizonyos összeg alatt (Veszteséges zárás), és akkor nem buksz annyit.

Egyébként Youtube-n nézz körül (pl. elemzésközpont nagyon hasznos), ott tanulhatsz kereskedés stratégiákat (daytrade, swingtrade, scalp), megtanulhatod egy híres kereskedési platform (metatrader) használatát. Olvass tőzsdei híreket (portfólió, tőzsdefórum, Bloomberg), ezek hasznos honlapok, ajánlom megtekintésüket +leírásokat találsz a BÉT honlapján is.

2014. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 TonyRedgrave válasza:
és az aki nem tőzsdézni akar hanem részvényes lenni és az osztalékkal beéri?
2021. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!