Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van akkor, ha nem tudom...

Mi van akkor, ha nem tudom fizetni az autóm részleteit?

Figyelt kérdés
Szerencsére még nem vagyok ilyen gondban, csak autó vásárláson töröm a fejem, mert munkábajáráshoz kellhet és sajnos csak használtautót tudnék venni, azt is részletre, de attól félek, hogy mi van, ha kirúgnak a próbaidő alatt, vagy ilyesmi, és nem tudom fizetni. Azt tudom, hogy elveszik az autót, de lesz egyéb következménye? Pl adós lista, stb, vagy behajtják, vagy mi van ilyenkor?
2008. júl. 30. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, felkerülsz a BAR-listára, ha nem fizetsz, elveszik az autót, és az értékcsökkenését behajtják rajtad, meg a bírósági költséget. Én várnék, amíg biztos lesz a munkahely.
2008. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem :( Egyébként első autóm lenne, napi 150-200 km-t kellene utaznom, ehhez kéne a járgyány...
2008. júl. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!