Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lépjek be így az OTP-s...

Hogyan lépjek be így az OTP-s internetbankomba?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban állítólag volt az OTP-nél egy nagy hackerbalhé, aminek a következtében óvintézkedésként átírták (átírta a bank) a bankszámlám internetes felületének hozzáférési adatait, egyedül a bankszámlaszámom maradt meg. Megkaptam az új adatokat, de azzal meg egyszerűen nem enged be itthonról(eddig beengedett, tűzfal, szűrés nincs beállítva illetve bekapcsolva).


Most menjek vissza a bankba és kezdjem verni az asztalt? Több tízezer forintot kellene ma határidőre elutalnom, bankba járni gyűlölök, utálok, rühellek...



2014. ápr. 16. 09:53
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja, annyit még, hogy rendszergazda beállítás, felhasználói név- jelszó kombinációk meg ilyen hálózati felügyeleti alá-fölé rendeltségi marhaságok nincsenek.

3-an, (néha a barátnőmmel 4-en) használjuk a gépet és punktum. Ehhez 3 havonta kb. eljönnek a nővéremék a párjával meg a gyerekével degeszre enni magukat húst hússal, és olyankor ők is hízlalják a seggüket a gép előtt. De ennyi,... utalni viszont kénytelen lennék, mert máskülönben szankciókat léptetnek életbe ellenem a szolgáltatók, szélsőséges esetben pedig akár ki is kapcsolnák az áram,- és vízszolgáltatást, ami lehetetlenné tenné számomra a munkavégzést(itthonról, távmunkában dolgozom).


Mi a megoldás?

2014. ápr. 16. 09:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Telefonon is utalhatsz, ha sürgős, a netbankot meg ráérsz rendberakni utána.
2014. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat, telefonon, kék szám hívása.
2014. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A telefonos megoldást gyűlölöm, a saját két tulajdon szememmel szeretném látni,és diktálni embernek, kompjúternek, bárkinek, hogy kinek mikor mennyit miért kinek, milyen jogcímen utal hova.

Telefonon ezt nem fogja nekem szájbarágósan elcsacsogni senki.

2014. ápr. 16. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Részemről nem az utalást értettem telefonon, hanem a belépés megoldását az internetbankodba.
2014. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: tíz percig zabálta fel, markolta ki két marokkal a telefonszolgáltató a zsebemből a pénzt(nincs ingyen a hívás), és nem mondtak semmit, csak egy automata hablatyolt össze-vissza totális sületlenségeket.
2014. ápr. 16. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:

nézd, mégis milyen lehetőségre gondolsz? A netbankod nem jó, elmenni nincs kedved, mert gyűlölöd a bankokat, telefonon nem jó, mert sokba kerül

abban biztos lehetsz, hogy egyetlen banki alkalmazott sem fog kimenni hozzád, hogy beállítsa a netbankos hozzáférésedet, hogy utalhass otthonról.

Iszonyat felárért mehetsz a postára is és rózsaszín csekken is feladhatod a pénzt, de a legegyszerűbb lenne, ha erőt vennél magadon és valamilyen formában rendeznéd a netbankos gebaszt.

2014. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na leordítottam a fejüket, rájuk döntöttem az az asztalt, és azt ígérték, talán jó lesz... Ha nem, akkor megyek Pestre panaszkodni.
2014. ápr. 16. 13:49
 9/9 A kérdező kommentje:
mármint talán nélkül ígérték, a talánt már csak én tettem hozzá.
2014. ápr. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!