Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata Cofidis hitellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy jutottam, hogy hitelt kellene felvennem egy kisebb átalakításhoz, a Cofidis tűnik a legalkalmasabbnak, a hitel kalkulátorban megnéztem hogy havi 15-t kéne törlesztenem amit tudnék is fizetni, azt mondják, hogy fix a törlesztő részlet a futamidő végéig, de én hallottam olyan pletykákat, hogy pár hónap után a törlesztő részlet havi összege hihetetlenül megemelkedik. Ez igaz e vagy sem, akinek bármiféle tapasztalata van az kérem írja le nekem. Köszönöm
2014. ápr. 1. 16:08
 1/1 anonim válasza:

Közel 12 hónapja van Cofidis hitelem de ilyet nem tapasztaltam amit írtál. Áruvásárlási hitelről van szó a telefonos ügyfélszolgálattal is beszéltem és nagyon sok információt tudtam meg tőle is, de mivel tudtam, hogy hitelre szeretnék vásárolni ezért először körbenéztem a netten és a Cofidisről itt találtam sok hasznos információt, [link] persze a www.cofidis.hu oldalt is jól átolvastam és fórumokon is keresgéltem de ott nem találtam friss infókat.


Én azt tenném a helyedben, hogy felhívnám a Cofidist és mindent megkérdeznék tőlük.

2014. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!