Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Végrehajtó ezt megteheti?...

Végrehajtó ezt megteheti? Nagyon rossz helyzetbe kerültem nem tudom mit csináljak!

Figyelt kérdés
Végrehajtónak fizetek havonta 15000 ftot, de most kitalálta hogy ez nem elég és fizessek 30000ft. Sajnos nem tudok ennyit kifizetni, jelenleg családit és gyedet kapok ami kb 40-50 ezer ft között van. Fél éves a kisfiam nem vonhatok meg tőle ennyi pénzt. Jelenleg nagyszüleimnél élünk ez a bejelent cimünk. Ha ma nem fizetem be a pénzt felmondja az ügyet azt mondta és végrehajt. De nem értem hogy miért, ha fizetek minden honapban, csak nem tudok többet. Mit lehet ilyenkor tenni?
2014. febr. 25. 10:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ma felkerestem egy ügyvédet, azt mondta h mindenféle papir kellene erről a hitelről évekre visszamenőleg. persze semmim nincs meg belőle. a dunacorptol mondtam neki is h nem kaptam semmit stb... elmondtam mindent részletesen. megnyugtatott h ha végrehajtásra küldi az ügyet semmit sem fog elérni vele mivel semmim nincs. tehát valószinűleg ez is ugy fog végződni mint sok másik ügye, lezárják h nem behajtható. aztán még ennyit se fizetek mint eddig. nem tudom h ez miért jó nekik. kell az ügyvédnek a dunacorp cime, h kérjem az ügyitézőtől , persze azota se hivott fel, gondolom most azon van minél előbb végrehajtásra menjen a dolog... mivel tegnap nem fizettem be a 40ezret. majd az ügyvéd küld nekik felszólitó levelet azt mondta. addig meg csak annyit mondjak neki, h majd az ügyvédem intézi. hát kiváncsi leszek mi lesz a vége....
2014. febr. 26. 12:42
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, kérlek írd meg mi lett a vége. Engem érdekel!
2016. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!