Hogyan győzzek meg vkit akinek az egészről fogalma sincs? Vagy kivel folytathatnám?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem h kezdek vmit az életemmel.Ezért úgy gondoltam h nyitok egy Kft. céget , viszont pénzem nincs amiből megnyithatnám mivel fiatal vagyok , most fejeztem be a középiskolát. Amúgy mindig szinte mindenben feltaláltam magam, kreatív vagyok , és biztos vagyok abban h működni fog az a cég amit nyitni fogok.Számítógépekkel akarnék foglalkozni , webdesign , tárhelyszolgáltatás és számítógép szervíz.Mindezt piaci ár alatt ajánlanám.A tárhelyszolgáltatást MLM (Multi Level Marketing , vagy masneven Network Marketing) marketing stratégiában szeretném piacra vinni.Mindössze 147570 Ft. -ra lenne szükségem ahoz h megnyissam a céget , s h el tudjak indúlni.Ettől kezdve tudnám "forgatni" magam. Próbálkoztam munkakereséssel, de hiába , sehovase akarnak felvenni, rengeteg helyt próbálkoztam. :( Arra gondoltam h a családhoz fordulok , vagyis az egyetlen személyhez akinek a családból van pénze: anyám hugához.Bemutattam neki az üzleti tervemet papíron , de sajnos nem nagyon értette meg , mert 0 -t se ért az üzlethez s a gépekhez.Ő nem hiszi h működni fog az amit elterveztem mivel fogalma sincs az egészről h mi micsoda.S ő attól fél h engem börtönbe raknak azért mert iesmivel foglalkozok... Hogyan győzzem meg??? v kihez forduljak ?????
2009. nov. 18. 16:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ja s informatikai végzettség? van , Végeztem egy kurzust amely által kaptam egy diplomát , számítógépkezelés és programozás középső fokon !!!
2009. nov. 18. 21:02
 12/23 anonim ***** válasza:

Az utolo eany válaszod is mutatja, hogy fogalmad sincs semmiröl.

Az meg pgy mindent elérhtesz,ha akarod egy nagy hülyéség, amivel a hozzád hasonlókat széditik.

De pénzt nem ölnék az ötletedbe, ha el akarom bukni, akkor inkább magam szórom el.

2009. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy percig se foglalkozz a negatív hozzászólásokkal. Sok okoskodó, életunt, sajnos ezek azok akik csak visszahúznak. Igaz én nem értek az ötletedhez, de nem is ez a fontos. A lényeg az, hogy hidd el, hogy valóban meg fogod csinálni és előbb utóbb a pénzt is meg fogod szerezni. NE add fel, öröm volt olvasni, hogy egy tizenévesnek vannak céljai, el akar valamit érni! Sok sikert!
2009. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"17:13 hallottál te arról h GOOGLE a barátod ???? :P és arról h mindent lehet csak pénz és akarat kell ??? Amúgy amit te akarsz , megvalósítható, csak logika kérdése... ami ez szerint neked nincs..."


Ez volt a megjegyzés? Hát elég lagymatag mit mondjak. Figyu, hiába szólsz le, hogy én vagyok a hülye, attól még nekem van igazam és 1000Ft-ot sem fog senki így beléd ölni. ezzel fogsz majd megfogni valakit, hogy ha rákérdez, hogy tudásod van e, hogy a google-val majd összeszeded?:D:D:D:D Hallod nagyon jót mulattam rajtad de tényleg:)

A végzettség alatt nem a papírt értettem, hanem, hogy tudásod legyen, de ezt nem fogod fel. Esélyed sincs, majd rájössz gyerek:)

2009. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Egy percig se foglalkozz a negatív hozzászólásokkal. Sok okoskodó, életunt, "

Hát neked nokomment:) Figyu, szerintem adj neki pénzt, jól kijönnétek egymással ;)

2009. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
jah és, végeztél egy "kurzust", közben meg épp befejezted a szakközépsulit, diplomát kaptál:)))) diplomát csak a fősulin és egyetemen adnak. A papír meg mint te is mondtad csak alap, azzal még szert se érsz, gyakorlat referencia?
2009. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ha ennyire elszánt vagy itt nézz körbe

2009. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A törzstőkét nem adtad hozzá, mert ugye az is kell, hogy KFT-d lehessen. Az 500 ezer forint.
2009. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hajrá!

Tényleg ne hallgass a sok hülyére.ELbészelgetnék én veled erről szívesen.Az,hogy nincs végzettsége látom sok élettapasztalatotok van,grat.Várjatok hozok példákat:Bill Gates-t kirúgták az egyetemről,Standler József a 8 általánost végezte el,egyik hatalmas MLM cég alapítója a 8 általánost is sikítva végezte el.

Attól,hogy egyetemet végeztél azzal kitörölheted,de még azt se,semmit nem ér,semmit nem tanulsz ott nekem higgyétek el,már ott vok 3éve az ELTE-n proginfon,gusztustalan fos az egész.Semmi nem múlik a diplomán az ég világon.Olvassátok el Robert T Kiyosaki:Gazdag Papa Szegény Papa könyvét,majd rájöttök.

2009. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Utolsó vok,írj privit és elbeszélgetünk erről,én adok neked motivációs könyveket,meg üzleti logika fejlesztést segítőt.

Ezeken élek.


22F

2009. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!