Paypal Probléma?

Figyelt kérdés
Paypal számlát akartam nyitni OTP-s kártyával ami maestro.. de nem működik nem von le pénzt semmi.. minden jól van bírva.. amikor meg simán banki számlát akarok hozzá adni az működik de kiír egy ilyen 1500ft díjat.nem értem? vissza fizetik ezt? vagy nem? valaki..?

2013. okt. 13. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A PayPal csak dombornyomott (interneten is használható!) bankkártyával működik!!!...

Tudtom szerint a Maestro NEM dombornyomott...


Tudni kell, hogy a PayPal a bankkártya beregisztrálásakor első alkalommal levon a számláról valamennyit, amit aztán később visszautal... Ezzel a bankszámla működőképességét vizsgálják meg...


Itt mindent megtudhatsz :

------- ------- ------ ------- ------- ------- --------

[link]

-------- ------- ------ ------- ------ ------- --------

[link]

------- ------- ------ ------- ------- ------- --------

[link]

------- ------- ------ ------- ------- ------- --------


Ezen a fórumon minden gyakorlati segítséget megkapsz :

------- ------- ------ ------- ------- ------- --------

[link]

------- ------- ------ ------- ------- ------- --------

2013. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. és ha már megcsináltam párszor de nem sikerült és akkor lefogja fogni a pénzt amit előtte levesz és vissza rak vagy nem? mert többször is megcsináltam
2013. okt. 13. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

tök mindegy, hogy dombornyomott-e, a lényeg, hogy alkalmas legyen internetes fizetésre...a tiéd nyilván nem az



[link]

2013. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ez engem is érdekelne! OTP Net számlacsomagom van, és jár hozzá IBAN számlaszám, szóval akkor én elvileg ezzel tudnék vásárolni is és fogadni is pénzt valutában?


Nincs dombornyomott bankkártyám, de olvastam, hogy ez az IBAN számlaszám esetleg használható Paypal-en is, a dombornyomott helyett. Igaz ez? Nem szeretnék dombornyomott bankkártyát igényelni, ha másképp is megoldható a Paypal-re való regisztrációm...

2013. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!