Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csináltam egy Paypal felhaszná...

Csináltam egy Paypal felhasználót, mert majd szükségem lesz rá. Felmerült a következő probléma (? )

Figyelt kérdés

Hozzácsatoltam a bankkártyámat, meg a bankszámlát is, elvileg levonnak egy kevés pénzt, amit nekem meg kell adnom pontosan, hogy mennyit, látom is erre a helyet, ahova be kéne írni.

A baj az, hogy hétfőn érkezik a fizetés, addig nincs semmi pénz a számlámon, viszont leakarnak majd vonni....

Mi fog történni?

Utólag kell majd írjak nekik? Amint lesz pénz levonódik??


2012. júl. 18. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a fedezete a 400 forintos próbaterhelésnek, akkor automatikusan meghiúsul a dolog.

Akkor kezdeményezd ezt az egészet, ha van minimum 400 forint a számládon. Addig semmi értelme, csak hibaüzenetet kapsz.

2012. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell bankszámlát is a PayPal-hoz kapcsolnod.

A számlád adatait akkor add meg, ha már van rajta pénz.

2012. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mit tehetek, ha már megadtam? Megadhatom majd megint, vagy levelezni kell meg miegymás.....
2012. júl. 18. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi nincs, majd később folytatod, ahol abbahagytad.

Már nem emlékszem, hogy külön is lehet-e ellenőriztetni vagy sem, de ha nem lehet, akkor törlöd, és újból felviszed.

2012. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, remélem nem lesz probléma, hétfőn már sok dolgot is venni kéne, mert nagyon fontos lenne:). Vészesetben veszem egyből bankkártyáról.
2012. júl. 18. 18:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megjött a pénz, és megjelentek a levonások is, úgyhogy nem volt semmi problema...Most megy át a pénz Paypal-ra, remélem hamar meglesz, nem 5-7 nap, mint ahogy írják...:)
2012. júl. 24. 00:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!