Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha Fundamenta Lakáskasszát...

Ha Fundamenta Lakáskasszát banknál, mint közvetítőnél kötök, ők kapnak érte jutalékot? Mármint a bankos.

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
a bank kapja a jutalékot. az alkalmazott is kap valamennyit vagy csak éppen teljesítenie kell egy bizonyos volument, hogy az éve végén kapjon bónuszt.
2009. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamit biztos kap :) Kössél inkább nálunk Fundit ;)
2009. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálatok? Kinél?
2009. okt. 30. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 13:24



ő szeretné kapni a jutalékot :)

2009. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nyilván!!! :-))

De ki?? :-)))

2009. okt. 30. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:

A jutalékot nem tudod megkerülni, az ún. számlanyitási díj (a szerződéses összeg 1%-a) mindenképp elvonásra kerül, ebből van a jutalék is, az kapja aki köti, ha a bank, akkor a banké.

Szokott lenni akció (OTP) amikor elengedik ezt a díjat.

2009. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja! Nem én akarom megkerülni a jutalékot, csak tele lett a bugyrom a Fundamentával, és a futárcégükkel, és gondoltam akkor inkább a bankommal teszek jót, ha nem ezekre várok, hanem beballagok, és ott megkötöm.
2009. okt. 30. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen nyitok neked:) Nyílván az kapja a jutit akinél nyitod:) menj egy szimpi ügyintézőhöz:)
2009. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszi! Azért voltam rá kíváncsi, hogy ilyenkor púp a hátára az ügyintézőnek, vagy jót teszek vele!!! :-)))
2009. nov. 3. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!