Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik egy bankszámlára...

Hogy működik egy bankszámlára való befizetés?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet az MKBtól, hogy tartozom nekik 40 forinttal (:D) és rendezhetem ilyen befizetős dologgal. De, hogyan? (Nem full retard vagyok, csak fiatal és nem is használom a bankszámlámat. :D)
2013. jún. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemégy a bankba és a pénztárnál befizeted a pénzt. De ha nem használod a számlád, akkor okosabb megszüntetni, mert amíg él, addig havonta számítanak fel számlavezetési költséget.
2013. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és még annyit írtak, h ez kamatozódik és 25,5%on áll. Most akkor mennyit kell majd befizetnem? Illetve azért kell fizetnem valamit, mert van kártyám, de nem használom?
2013. jún. 10. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen számlád van. De a kártyáknak néhány kivételtől eltekintve van éves használati díjuk.
2013. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
áhhá, köszi szépen. :)
2013. jún. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!