Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdekelne, hogy ha olyan...

Érdekelne, hogy ha olyan tulajdonostól vennék ki albérletet, akinek hitellel terhelt az ingatlana, de már régóta nem fizeti, a bankkal felvehettem-e a kapcsolatot, hogy Én tovább fizetném a felvett hitelt?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a tulajdonos még tulajdonos-e vagy már a bank-é a ház?Lehetséges-e ez hogy a Bank velem szerződjön és akkor az előző tulajnak marad-e valami köze a házhoz?Ha ez járható út érdekelne a folyamat menete,aki volt már hasonló helyzetben vagy tudja a módját,hogyan kell intézni kérem írja már meg.
2013. máj. 30. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem működik. Ha a Bank felmondta a hitelt, akkor sem.

Megveheted az ingatlant, és akkor esetleg köt veled egy új hitelszerződést a bank.

2013. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,de akkor menni kell gondolom közjegyzőhöz,ügyvédhez és még ott van a banki hitelbírálat is.Munkáltatói igazolások bemutatása stb...

Ezek mind szükségesek ilyenkor?Vagy a Bankok ilyenkor már örülnek,ha van valaki aki fizet nekik?Vagy ugyanolyan szigorú feltételeket szab,mint általában?

2013. máj. 31. 07:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sehogy nem tudják behajtani akkor végrehajtás, árverés. Ott, az árverésen akár te is megszerezheted.
2013. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!