Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Méltányossági kérelem (otp...

Méltányossági kérelem (otp faktoring)? Már tudnám fizetni 50ezressével, unokabátyám házát nem szeretném ha elvinnék.

Figyelt kérdés
Édesanyám hitelcsapdába került, én 19 évesen felvettem neki egy hitelt,3M forintot, amiből semmit nem láttam. (a fedezet az unokabátyám háza volt). Anyám nem tudta fizetni, egy ideig nekem még ment, aztán már nekem sem. Próbáltam a faktoringgal egyezkedni, irreális törlesztőt kínáltak. Most kaptam az értesítést a végrehajtótól, hogy ott van az ügyem, tőke 3.5M, kamatokkal együtt 7M400ezer!Ha be tudnám bizonyítani, és édesanyám is tanúsítaná többek között, h neki vettem fel a pénzt, én abból semmit nem láttam (neki nincs semmije sajnos) akkor lehetne valamit tenni?

2013. ápr. 8. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A hitelt TE vetted fel, nagybátyád fedezetként felajánlotta, hogy nemfizetés esetén az ő házából fizetitek vissza a hitelt. Nektek kettőtöknek kell visszafizetni a hitelt, nem anyádnak - ezt jelenti a hitelfelvevő és a kezes...
2013. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze feljelentenének okirat hamisításért, és mellette ugyan úgy neked kellene visszafizetned.
2013. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Tudod buci nem az van, hogy neked mi a kényelmes és mi az irreális. Felvetted, elbasztad, nem te szabod meg a játékszabályokat.


Lenyűgöző, hogy mennyi buta ember él ebben az országban. Azért fizethesd ötvenezrenként a 7,5 milliót, mert más verte el a pénzt. Aha. Élvezd az aluljárókat.

2013. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,miért nem lehet normális hangnemben válaszolni...Azért buta voltam,mert annó,szinte gyerekfejjel belementem egy hitelbe a SAJÁT ANYÁM kedvéért?Tanácsot kértem,nem ilyen undorító stílusú kommenteket.De köszi szépen,az aluljárót kihagynám:P Azért,mert letiltják mondjuk a fium(mivel más nincs),azért éhen nem halok,sőt,utcára sem kerülök,de köszi a jókívánságokat!
2013. ápr. 9. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinál felveted a hitelt a bankot nem érdekli kinek, mire azt vissza kell fizetned.

Ha nem fizet inkaszolját a számládat ha azon nem tudják rendszeresen behajtani, akkor a lakásban ahol az állandólakcímed van, és nem tudod számlával igazolni, hogy nem a tiéd azt viszik, ha az nem fedezi akkor a lakást is bukjátok.

2013. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!