Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste diákszámlát használsz?

Erste diákszámlát használsz?

Figyelt kérdés
lerirnád hogy kb mennyi a számlavezetés, mobilbankint és minden olyan dolog, amiért pénzt vesz le? honlapon néztem, de ott még minden ingyenesnek van feltüntetve, de gondolom ez már nem igaz mert ugye már levesz mindenért pénzt.
2013. márc. 24. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Üzletszabályzatot (vagy hirdetményt, nem tudom pontosan mi a neve) nézd meg, ott részletezve van minden.

Egyébként valóban egy csomó dolog ingyenes.

Számlavezetési díj nincs, Ha Visa Electron kártyát kérsz, annak sincs díja és használhatod interneten is. (Külön virtuális internetkártya pénzbe kerül, valamint más bankkártyák is.) Kp. felvétel havi egyszer ingyenes az ERSTE ATM-ekből (további díjakat lásd az üzletszabályzatban), netbank használata havidíj nélkül van, kártyaőr szolgáltatás szintén ingyenes ( SMS-t küld, ha a kártyádat használod). Ha minden számlamozgásról kérsz SMS-t, az fizetős. Átutalás díja netbankon keresztül viszonylag alacsony ( valahogy 20-30 forint között), de a rendszeres átutalás ingyen van és így megoldható az ingyenes utalás is ( mondjuk azt mondod, hogy évente utaljon, de az első utalás utáni napon járjon le a megbízás, így csak egyszer utalsz, ingyen. Így mondjuk csak legkorábban másnap tudsz utalni).


Nem tudom, még mire vagy kíváncsi...

2013. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem használok
2013. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sima kartya ingyenes

dombornyomott evi vmi 4990 ft

netbank ingyenes

havi 1 erstes automatabol penzfelvetel ingyen

utalasnal nem nezem hogy hogy von...

neha kapok par forint kamatot meg ilyen faxsagokat de annyira nem erdekel vagy levonast utalasra elmeletileg


penzbe kerul az utalas erkezeserol az sms

ingyenes a koltekezesrol/penzfelvetelrol az sms

2013. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. érdekes hogy ott még mindig ingyenes a pénzfelvétel. szerintem váltok is, mert most raiffeisen-em van, eddig ingyenes volt, de már mindenér leveszi az aprót, és havi 500 ft-omban van kb. tudom hogy nem sok, de pont azért diákszámla, mert nem sok pénzem van :S
2013. márc. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!