Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen banknak tartozom...

Szibi86 kérdése:

Raiffeisen banknak tartozom bankszámla hitelkeret, személyi kölcsön, hitelkártya. Már sajnos belerokkantam a fizetésébe kb 1.5 millióval tartozom de havonta 150. 000 Ft jóváírási kötelezettség és 70. 000 Ft lenne a törlesztője Ötletek?

Figyelt kérdés
Munkámat elveszítettem. Ha behajtásra kerül a dolog mi lesz Velem? Jelenleg nincs jövedelmem semmi sincsen a nevemen. Ha pár év múlva örökölnék vagy később akkor az terhelődni fog kamatos kamattal? Esetleg ha a behajtó látja hogy semmim sincsen felajánl kisebb összeget amit kéne rendeznem? Köszönöm

2013. márc. 7. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnálom a helyzeted. Devizahiteled van?Mert akkor talán még valami történik a társadalmi nyomásra, ami megszünteti ezt a gyalázatot,amit ezek a szemét bankok okoztak. Ha nem deviza hitel,akkor én nem fizetnék nekik biztos főleg úgy,hogy nincs munkám. Ha külön költségeket számolnak fel és indokolatlanul magas a kamat és olyan uzsora félébe megy át a hitel,akkor nincs értelme fizetni, legalább is én nem fizetném. Ha a bank nem hajlandó új és nem uzsora mértékű hitelt kötni, akkor én biztos nem fizetnék neki. Keresnék kiutat. Nem tudom mit. De a vagyonomat biztos nem adnám nekik, akkor inkább porig rombolnák előtte mindent.
2013. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!