Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bank milyen okból csökkenthe...

A bank milyen okból csökkentheti a folyószámlahitel-keretet?

Figyelt kérdés
Jött az sms, hogy lecsökkentették. Ezt így lehet?
2013. márc. 4. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A ban bármikor csökkentheti és megszüntetheti a hitelkeretedet.Tesómnak tavaly novemberben jött egy sms ,hogy 20 ezer forinttal megemelték a hitelkeretét.Azután decemberben karácsony előtt kapott egy másik sms-t,hogy lecsökkentik a hitelkeretét 100ezer forinttal.Ez pont a havi jövedelme amit januárban teljes mértékben zárolt a bank.
2013. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Főleg akkor szokták ha csökken a rendszeres jóváírások összege.
2013. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megszületett a 3. babánk, így a 26.600ft-os családi 48.000ft lett. A 88 eft-os gyedem, tgyás lett, 108 e ft/hó. Egyszeri anyasági is múlt hónapban került rá 64e ft. A kamat nem 31-én van rajta, hanem 2-án, amikor az 1-én utalt családi rákerül.

Mégis lecsökkentették. E-bankingom van, rendszeres pénzmozgással. Senkinek nem tartozom, egyéb hitelem, köztartozásom, semmin nincs. Mindegy, legalább csökken a hitelállomány, de elég durvának tartom, hogy egyoldalúan így megváltoztatják, szó nélkül. Hm....

2013. márc. 4. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is pont tegnap kaptam smst. :) 120ezerrel csökkentik. A férjem fizuja tényleg nem a forint számlánkra jön december óta,így ott nem érzékeli,de a forintszámlához tartozó devizára sokkal több munkabér jön euroban,mint eddig. Mindegy legalább lefogy az is :)

Nálad mondjuk nem értem,ha több pénz jön rá,akkor miért csökkentették?

2013. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még utolsó vagyok. Az utolsó 3 hónapot nézi a rendszer. Valószínű akkor még nem ezeket a pénzeket kaptad. 3 hónap múlva felemelik Neked újra. Szerintem....
2013. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 éve ugyanannyit kaptam, most többet, mert több lett a családi és a tgyás is magasabb, mint a gyed. Mindegy. Csak előzetes jelzés nélkül, egyoldalúan módosítani szerintem gusztustalan.
2013. márc. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!