Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi folyószámlahitelt...

Mennyi folyószámlahitelt kaphatok? Mitől függ a bírálat?

Figyelt kérdés

2 éve a CIBnél van bankkártyám, 8 hónapos a munkaviszonyom, erre a számlaszámra megy a fizetésem (havi 130ezer forint), melyre most emelést kaptam, mely először a novemberi béremmel jön így 160.000 Ft lesz havonta, persze ez ezen a béren fog csak először látszani, mint mondtam. Mostani folyószámlahitelkeretem 50.000 Ft, melyet eddig mindig teljesen kihasználtam. utolsó 3 hónapban megmaradó összeg a hónap végére: -400, -500, +800 Ft. A -ok csak a kamat miatt voltak, nem volt elutasított tarnzakció stb.

Úgy tudom, hogy a fizetés háromszorosát kapom meg maximum. az összeg melyre szükségem van 400.000 Ft, mely egyértelműen nem kapható meg, így a 390.000 Ft lenne számomra a cél.

Milyen esélyem van a fent leírtak alapján, hogy megkapom?



2012. okt. 30. 08:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Másrészről..ezt könnyebben megkapom, mint a személyi kölcsönt kapnám?
2012. okt. 30. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!