Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha benyelte a kártyámat az...

Ha benyelte a kártyámat az automata, mennyi idő, mire visszakapom, egyáltalán ugyanazt visszaadják?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy olyen dologért, hogy egyfolytában azt írta, hogy nem jó a PIN kódom, 5 próbálkozás után pedig benyelte. Hülye pedig nem vagyok, 6 éve használtam a PIN-t. Nem hiszem el, hogy rossz lett volna valami az automatánál, vagy a bankosok elállítgattak volna valamit, vagy valaki a távolból meghackelte volna. De ez nagyon idegesítő, azóta mondogatom magamban a PIN kódom, és biztos, hogy az. 6 év után nem lehet elfelejteni, még ha nem is használja az ember. Jah, és ha esetleg visszaadják, és ugyanez a probléma, mi a teendő? Másik PIN, másik kártya? És olvastam, hogy a régi PIN-t nem mondják meg, ez igaz?
2013. febr. 7. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Bankhoz bemész, akihez tartózik az automata, elmondod mi van. 1-2 nap múlva visszakapod.
2013. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínüleg lejárt a kártya. Nekem is volt ilyen, hogy megette. Semmi pánik, az automatából nem valószínű hogy bárki kiszedi a bankon kívül. Ott úgyis meg tudják mondani, hogy mi volt vele.


Név és személyi papírok alapján tudsz a bankban pénzt kivenni, majd kapsz új kártyát.

Az új kártyához te választod meg a PINt, ha akarod, lehet a régi is.

2013. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem 1. dolgod volt bemenni a bankhoz..
2013. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer benyelte az Otp-s kártyámat,mert rossz pinkódot adtam meg a lányomnak :) Rögtön felhivtam a bankot és mondták,hogy amint kiszedik az automatából visszaküldik. És tényleg meg is érkezett pár nap múlva. Melyik bankról van szó? Nekem a múltkor a netbanknál tiltott ki 1 napra,mert álitolag háromszor rossz kódot adtam meg. Évek óta használom a netbankot és még soha egyszer sem rontottam el,nemhogy háromszor. Arra is gondoltam,hogy valamit manipulálnak ezzel.
2013. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a bankod saját automatája nyelte le, hamarabb visszakapod. Ha másik banké nyelte el a kártyát, kell egy kis idő. Ha nem járt le a kártya, visszakapod a régit.
2013. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!