Ilyenkor mit tegyek, ha csatolni akarom a paypalhoz a káryát?

Figyelt kérdés

Egy ilyen ablakot kaptam és nem tudom hol tudom megnézni ezt a kódot.

[link]


Valaki, aki jártas ebben elmondaná, hogy hol kapom meg ezt a kódot?


2013. jan. 24. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha eddig az ablakig eljutottál, akkor nyilván kiküldték.


Van netbankod? Be tudtál lépni? Megtaláltad azt, ahol a pénzforgalmad van?


Ha nem tudsz belépni, nem találod, vagy nincs is netbankod:

keresd fel az OTP-t, mondd el nekik, hogy a napokban érkezett egy levonás a paypaltól, annak van a közleményében a PP* négy szám CODE, legyenek már szívesek megnézni, mi az a 4 szám.

2013. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Be tudok lépni, de nem tudom hol nézzem a dolgot...

számlatörténet menüben, vagy hol?

Egyébként én csak a pénzt kapnám rá, nem akarok interneten vásárolni, csak paypal-ra jönne az internetes fizetés.

2013. jan. 26. 23:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz verifikálni kell az accountodat - ha már ez sem megy akkor ott aztán teljes lesz a káosz...
2013. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Addig nézelődj, amíg meg nem találod.

Nekem a Raiffeisennél a számlatörténetnél van. Ahol pl. a vásárlásaid is felsorolja.

Itt keress olyat, hogy Bankkártya tranzakció (lehet, még csak zárolás) és a tranzakciós partner alatti felsorolásban (ahol pl. írja, hogy Tesco, vagy hogy honnan kapod a fizetést) van az, amit keresel.

Ami PP 1234CODE 12345678901 formátumban lesz.

2013. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de a képen látható cucc jött le. És én nem kaptam sehol semmi kódot és most fogalmam nincs mit csináljak...
2013. jan. 26. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!