Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyámat aktiváltam, de...

Bankkártyámat aktiváltam, de nem fogadja el a paypal?

Figyelt kérdés

OTP direkt belépésben pár kattintással aktiváltam a bankkártyámat (aztán kiírta, hogy aktiváltam...)

Ennek ellenére paypalhoz akartam csatolni a bankkártyámat, aztán ezt írja: "This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."


Most én mit tudok tenni?


2013. jan. 19. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Bankot kell felhívni, mondjuk vásárolni próbáltál vele a boltban? Lehet még nem aktív.
2013. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam vele semmit, tegnap előtt kaptam meg, tegnap aktiváltam interneten.

Lehet később teszik aktívvá?

2013. jan. 19. 12:20
 3/10 anonim válasza:

Azonnal aktívvá válik.


Lehetséges, hogy nem alkalmas internetes fizetésre (ha Visa Electron) vagy nincs a számládon pénz.

2013. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mastercard a kártya.
2013. jan. 19. 19:22
 5/10 A kérdező kommentje:
OTP belépésnél csak aktiválás gombra kattintottam és elvileg már aktiválva van. lehet, hogy telefonon is kell?
2013. jan. 19. 19:25
 6/10 anonim válasza:

Nem, a kártya már aktív.


Van a számlán pénz?

2013. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs rajta pénz.
2013. jan. 19. 21:06
 8/10 anonim válasza:

Na ugye. Már az előbb is kérdeztem.


Ha nincs rajta pénz, akkor hogyan szeretnéd aktiválni? Nyilvánvalóan - mint ahogy bármely szolgáltató - a PayPal is csak úgy tud meggyőződni egy kártya valódiságáról, ha megterheli egy összeggel. Mivel a tieden nincs fedezet, a bank ezt visszautasítja, ezért kapod ezt az üzenetet.


Ha jól emlékszem, a PayPal aktiváláskor 2$-t terhel a kártyán, tehát kb. min. 400 forintnak lennie kell a számlán, hogy az aktiválás sikeres lehessen.

2013. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szóval, már ha aktiváltam otp oldalán, addig oké?

Már csak töltenem kell rá pénzt és úgy a paypal el fogja fogadni?

(Rémlik, hogy kell 400 forint hozzá)

2013. jan. 19. 21:49
 10/10 anonim válasza:

Igen, igen, igen, csak egyszer kell aktiválni.


(A kártyára egyébként nem "töltünk pénzt", az a telefon feltöltés.


A bankszámlánkra (nem kártyára) befizetünk vagy utalunk (és nem töltünk) pénzt. Ezt követően menni fog.)

2013. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!