Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal szamlarol valo utalas?...

Paypal szamlarol valo utalas? Bovebben lennt, SOS.

Figyelt kérdés
Bankkartyamrol rakhatok fel penzt a paypal szamlamra. Ez mennyi idot vesz igenybe? Marmint az "utalas" a bankkartyamrol a paypal szamlara. Egybol rajta lesz, vagy van bizonyos lefutasi ideje? Es visszafele is, ha majd a paypal szamlarol akarok visszarakni penzt a bankszamlamra?

#utalás #bankszámla #PayPal #Lefutási idõ
2013. jan. 10. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg mi a celod.


Vasaroltal valamit es fizetni akarsz PP-al?

Mert akkor nem szukseges a PP szamladra penzt rakni. A fizetesnel hasznald a PP-t a PP pedig majd benyul a bankszamladra es annyi penzt vesz le, amennyi a termek ara.


Ha megis akarsz penzt rakni a PP szamladra, akkor az kb. 2 munkanapot vesz igenybe amig az megjelenik.


Ha valaki neked kuld penzt, az azonnal megjelenik a PP szamladon. Ha akarod, azonnal elkoltheted a penzt pl. eBayes vasarlassal.


Ha ezt a penzt keszpenzkent akarod kivenni a bankbol, akkor a PP belul kijelolod, h a penzt kuldje a bankszamladra, ami ket munkanapon belul megjelenik es mehetsz az ATM gephez a zsozsoert.

2013. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bankkártyádról nem tudsz pénzt "utalni" a PayPal számládra. A bankkártyáddal max. fizetni lehet, így befizetni lehetne vele a PayPal számlára, amit viszont magán fiókkal nem lehet és amúgy is elég magas díja van. Átutalni tudsz rá a számládról (nem a kártyádról), ennek átfutási ideje van.


Vissza pedig végképp csak utalni lehet, szintén átfutással. Ez díjmentes.

2013. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyszer kisegítettem egy ismerősömet. Volt neki a PayPal számláján egy kis pénze, viszont nem volt kp-ja. Én adtam neki kp-t, ő átpasszolta a PP számláról az összeget az én PP. számlámra. 10 perc alatt lerendeztünk mindent. Ezek után a PayPal számlámról át akartam utalni az összeget a normál bankszámlámra, ekkor a PayPalnak gyanús lett a tranzakció, és egy hónapig vizsgálgatták, amire rájöttek, hogy minden rendben van (Szúrópróba szerű ellenőrzés, hatalmas összegről, kb 7000.-Ft.-ról volt szó) Esküszöm, ha nem nyúlok hozzá egy napig, már akkor mindent lerendezhettem volna. Szóval, ha megjön a pénzed a PayPalhoz, hagyd még ott egy kicsit.
2013. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!