Ha most utalok valakinek számlára pénzt számláról (otp>otp) akkor 4 órán belül megkapja?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha sima átutalásként indítod akkor csak következő munkanapon kapja meg, viszont ha bankkártyák közötti átutalásként, akkor azonnal meg fogja kapni.
2012. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

következő munkanap? az mikor lesz, holnap vagy csütörtökön? D:

egyébként köszi a gyors választ

2012. dec. 21. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Csütörtökön, de ha sürgős a dolog, akkor válaszd a bankkártyás megoldást.
2012. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

79%


Mesélhetnél erről az alternatív megoldásról.

2012. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt van leírás erről a szolgáltatásról:

[link]

2012. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha OTP->OTP az utalás, akkor AZONNAL átmegy. Hétvégén, éjjel is.
2012. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bocs hogy belekérdezek, hátha tudja valaki, én indítottam utalást más nevére, és csak csütörtökön fogja megkapni azt írták. Ezek szerint automatából sem lehet felvenni egyikünktől sem, addig zárolva van?
2012. dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6.


Régebben, amikor még volt ott számlám ez biztos nem így volt. Lehet, hogy azóta fejlesztettek, bár akkor értelmét vesztené a bankkártyás megoldás, ami még mindig elérhető.


7.


Ez bankfüggő, van ahol zárolódik, van ahol nem, illetve van ahol meg lehet adni, hogy zárolódjon-e az összeg. Ha zárolták, akkor nem tudod felvenni, ha nem zárolták, akkor fel tudod. Az elérhető egyenleged meg tudod nézni a netbankban.

2012. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kártya-kártya közötti utalás az tuti működik. A lányomnak rendszeresen utalok így pénzt és abban a pillanatban a számláján van a pénz még hétvégén és éjjel is. Annyi,hogy tudnod kell a kártyaszámát és már utalhatod is. Viszont bank zárása után utalással már nem érkezik meg OTP-OTP között sem a pénz,csak majd a következő munkanapon.
2012. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Régebben, amikor még volt ott számlám ez biztos nem így volt. Lehet, hogy azóta fejlesztettek, bár akkor értelmét vesztené a bankkártyás megoldás, ami még mindig elérhető. "


Az elmúlt 6-7 évben elég sokat utalgattam bankon belül. Akár hétvégén, akár hétközben, akár éjszaka, mindig egyből jött az illetőtől a "köszönöm" SMS. Sima, egyszerű átutalást használtam. Nekem Lakossági folyószámla volt, neki Junior.

2012. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!