Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok online utalni?...

Hogyan tudok online utalni? K&H-s vagyok (milyen adatok kellenek, és hol kell? )

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


De ez nem jár alanyi jogon, ha nem igényelted, akkor nincs. Ha igényelted, akkor a szerződésen szerepel az azonosító, illetve emlékezned kell a jelszóra is. Ha ez megvan belépsz és kapsz egy sms-t, amiben megadnak egy ideiglenes jelszót, amivel be tudsz lépni a felületre. Ott meg keresd meg az utalás menüpontot. Legalábbis 1 hónapja még így működött.

2012. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, mikor 1 éve csináltattam a kártyát akkor igényeltem ezt a szolgáltatást is, de soha nem használtam. Eddig mikor utaltam bementem a bankba, de most kényelmesebb lenne így. Akkor megkeresem a szerződésemet:) köszönöm szépen!
2012. dec. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!