Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Te szoktad online kezelni a...

Te szoktad online kezelni a számlaszámod?

Figyelt kérdés
Az a nagy igazság hogy a bank most levont egy összeget a kártyámról és pont akkor összeget hogy ( 15 ft al többet ) nem tudom kivenni a pénzt( min 1000ft) de nekem sürgősen szükségem lenne arra az 1000 ft -re.Valaki kisegítene hogy küld 15 ft ot ??Csak egy valaki és privátba rendezzük.Tényleg csak annyi kell hogy kivegyem a pénzem.Megadom privátba a számlaszámom.
2012. dec. 3. 14:04
 1/5 anonim válasza:
100%
te totál készen vagy, kérj valakitől 15 ft-t sétálj be a bankba tedd be a számládra és vedd le...
2012. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HA-HA-HA:DDD a napp vicce öreg!
2012. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha bemegyek a bankba nincs kezelési költség ?? Múltkor arra is levontak 1000 ft mert személyesen intéztem az ügyet.
2012. dec. 3. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen náci banknál vagy te?
2012. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Én ezért szoktam min. 2-3 ezer foritntot hagyni számlámon vagy inkább viszem mindet, hogy a legközelebbi fizetésből vonják le a mindenféle díjakat.
2012. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!