Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tehet rá inkasszót a NAV...

Tehet rá inkasszót a NAV felszólitás nélkül?

Figyelt kérdés

Üdvözlök Mindenkit!

Inkasszó van a kártyámon,de már nincs nyitva a bank,hogy betudjak menni,megkérdezni,hogy ki tette rá.

Felmondták a Diákhitel szerződésemet májusban.

Lehetséges,hogy máris a NAV tette rá a tiltást?

Semmi felszólitást nem kaptam,hogy hozzájuk került már az ügy(bár előzőleg nekem megirta a DH,hogy átadják a dolgot)

Nincs a nevemen semmi,és jövedelmem sincs.

Köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 28. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Miért kellett valakinek mindannyiunkat lepontozni? Komolyan szánalmas!
2012. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is inkasszót tett a gépjármű adó csoport az önkormányzatnál. Minden előzetes figyelmeztetés nélkül abban a johiszemben voltam hogy az autó ügyeivel minden rendben van.-amit nem hobbiból luxusnak tartok fent hanem szükségből-. Nem küldtek fizetési csekket se éves elszámolást semmit. Egyszerűen várták hogy mikor nyúlhatnak és kukkanthatnak bele a számlámba. Tudván hogy segélyen élek még ezzel is szégyenbe hoztak amikor váratlanul a közértben kártyával akartam fizetni a kajáért. Vissza kellett rakatnom a leszeletelt felvágottat mert visszadobta a kártyát az terminál. Meglepett az is hogy az OTP azonnal beleegyezett és átadta harmadik félnek az adataim és volt pofájuk beleegyező nyilatkozatot aláíratniuk velem mikor az ügyintézőtől kértem hogy nézze meg mi történt a számlámmal. Se nem értesítettek róla-smsben sem-, én úgy azt gondoltam hogy lejárt a kartyám vagy valaki feltörte.Tehát nincs biztonságban a pénzünk, az nem a miénk hanem a banké. A papírforma csak képmutatás, illúzió. Nem tudom hogy a többi banknál mi a helyzet, de ennél jobb az biztos.
2016. jún. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!