Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP folyószámlahitel keretre...

OTP folyószámlahitel keretre van e mód részletfizetést kérni ha nem oda utaltatja valaki a fizetését? Ki tudja?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy legyen ott is folyószámlád, és rajta legyen a részlet időre. Nekem pl. fizetésem se volt, mikor megkötöttem a szerződést. Tehát nem hiszem, hogy ez mérvadó lenne.
2012. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 okoskatörp ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Ha nem használtad ki a teljes hitelkereted, semmi baj nincs ha éppen nem fizeted vissza. Ketyeg az ügyleti kamat és ennyi.

Arra vigyázz csak hogy a kamattal ne menj a hitelkereten túl, azaz néha egy kisebb összeget azért fizess be a kamatokra.

2012. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, húgomét is felbontották, mert nem oda megy a fizetése már 2 éve. 10 hónap részletet kapott rá
2012. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!