Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-sek! Ti is kaptatok a hét...

OTP-sek! Ti is kaptatok a hét elején SMS értesítőt hogy következő hónapban (júliusban) folyószámlahitel összeg csökkenése várható?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam. De na aggódj szerintem, minél kevesebb a hitelkereted, annál kevesebbet tudod használni és annál kevesebb kamatot kell fizetned.
2012. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem eleve alacsonyabb a hitelkeretem, mint amennyi lehetne. Kb 8 éve be lett állítva, a fizetésem meg azóta a többszöröse lett. A hitelkeretet akkor szokták módosítani, ha változik a bankszámlára érkező öszeg (utolsó 3 hónap átlaga).
2012. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptam, remélem, nem is fogok, mert az egészet egy augusztusi nyaralás miatt csináltattam, úgyhogy zabos lennék, ha pont előtte csökkentenék a keretet...
2012. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a Budapest banknál most növelték 5000rel :D
2012. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hitelből nyaralni? Az merész. Bár a folyószámlahitelt törleszted a jóváírásokkal, kimászni azért nehéz belőle.
2012. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hitelből nyaralok, a hitelkeret a vésztartalék, amihez nem akarok hozzányúlni.

Kivéve a szállásokon adandó letétet, azt abból akarom, hogy ne a költőpénzemet "fagyasszák be" addig - a végén úgyis visszaadják azt, tehát nem használom fel a hitelt igazából.


Amerikába megyek, teljesen egyedül, három hétre. Szükségem van a biztonságra, amit egy hitelkeret nyújt, ha bármi történne...

2012. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez így rendben van, elnézést, de félreérthető volt.
2012. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond. :)
2012. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!