Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megtalálják őket külföldön?

Megtalálják őket külföldön?

Figyelt kérdés
egy ismerős család az itteni több milliós banki tartozásuk miatt kimenekült angliába. megtalálják őket, vagy mire lehet számítani?
2012. júl. 28. 17:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
egy itthon maradt rokonukat bírósággal fenyegetik, szóval szerintem rajta van a bank az ügyön:S
2012. júl. 28. 21:32
 22/23 anonim ***** válasza:
52%
Fenyegetőzni lehet, de annak valószínűleg semmi jogi alapja nincs.
2012. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
64%

Én sem gondolom, hogy azonnal börtönt kapnának, ilyen ügyekért nem feltétlenül jár rögtön, de ha elkapják őket, akkor meg is hurcolják őket alaposan, erre számítani kell! Ez gyakorlatilag "lopásnak" is minősülhetne, hiszen kölcsön kaptak ők, vagy valami egyenes ági felmenőjük valamit (ha örökölték), amivel ők megléptek és nem hajlandók visszaadni. Ha széép naagy summáról van szó, akkor mérget vehetsz arra, hogy megtalálják őket!

Egyébként én amondó vagyok, sosem késő. A behajtó cégeknek nem éri meg elárverezni egy házat... Ha megnézed az oldalukat áron alul árulnak olyan lakásokat, telkeket, autókat, hogy csak lesel. Nekik sokkal jobban megéri, ha a bizonyos "üzletfelet" megfejhetik. Inkább felvenném az illetékes szervekkel a kapcsolatot, hogy megoldást találjuk, minthogy félelemben éljünk és menekülésben nőjenek fel a gyerekeim! Persze mellette gondolnék magamra és ügyelnék arra, hogy akiknek a nevén van a tartozás, annak a nevén még véletlenül se legyen egy fűszál se, de bizonyos helyzetekben (pl. nem örülnék ha a gyerekeim árvaházban nőnének fel, mi meg a párommal az utcán) ez azthiszem érthető is.

2012. júl. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!