Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik diák bankszámlát...

Melyik diák bankszámlát válasszam?

Figyelt kérdés
Az nagyon fontos lenne, hogy interneten tudjak vásárolni, valamint hogy használhassam ingyenesen a netbankot. Eddig az OTP Juniort néztem, de nem vagyok jártas a témában, ezért is kértem segítséget :) (decemberbe leszek 17 éves)
2012. júl. 21. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és interneten euróban, vagy fontban vásárolnék.
2012. júl. 21. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Diákszámlánál gyakorlatilag mindegy, kb. ugyanolyanok a kondícióik. Így az otp is jó választás lehet, viszont kérdezz rá, hogy működik a valutában fizetés, mert annak már jó eséllyel lesz költsége, csak nem mindegy, mennyi.
2012. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, az OTP nem a legjobbb ajánlatai miatt a vezető bank, hanem mert az emberek fel megszokásból ott bankol.


Az első évben jó az OTP, mert nincs kártyadíj, azoban ha belföldre akarsz utalni évente legalább 5ször, akkor az OTP felejtős. ERSTE, MKB, CIB: ezeknél évi 600 forinttal kijössz és tudsz ingyen utalni belföldre.

Az AXA igen jó, csak pénzt nem tudsz berakni ( csak átutalással tudsz pénzt rakni a számlára), azonban az első 3 évben nincs díj, utánna 1000ft/3év. (( Felnőtt számlánál, remélem ez van a diáknál is))


Én azt mondom, nézz körül, nézd át az ajánlatokat, mert a te pénzedről van szó, neked kell gondoskodni róla.


((Amelyik bankot nem említem, annak az ajánlatát nem ismerem.))

2012. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és:

internetes bankkártyás fizetésnek nincs sehol díja.

2012. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!