Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen BANKSZÁMLÁT ajánlotok?...

Milyen BANKSZÁMLÁT ajánlotok? Egyetemi diák lettem és kellene egy, sok rosszat hallottam az OTP juniorról, szeretnék minnél jobbat válaszntani, ti mit használtok?

Figyelt kérdés
válaszokat köszönöm
2010. szept. 2. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem K&H Trambulin van

havi 50Ft számlavezetési, évi 300Ft kártyadíj

az e-bank ingyenes (az utalás 20Ft) és jár mellé külföldi biztosítás is.

26 éves korig

2010. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Budapest Bank Universo-m van, nagyon meg vagyok vele elégedve. (Azt leszámítva, hogy rohadt kevés BB ATM van egyelőre)


nincs havidíj

nincs kártyadíj

ingyenes internetbank

havi 2db ingyenes pénzfelvétel BB ATMből


[link]

2010. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én tavaly otp-s voltam, de az egy lehúzós hányadék banda. most cibnél vagyok. ezt nyugodtan tudom ajánlani.
2010. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is a bb-t ajánlom ingyenes és van internetbankja is, és havi 2x ingyenes a felvétel a bb-s automatákból
2010. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

erste szemeszter

tök ingyen van minden, csak az sms értesítésért fizetek, meg ha egy hónapon belül többször veszek fel pénzt.

[link]

2010. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ú én most nyitottam OTP juniort, mi vele a baj?
2010. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!