Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valakinek információja a...

Van valakinek információja a hitel. Credit00-ról? Sürgős! Annyira szuper amit a kínál minden előzetes díj nélkül, hogy nem tudom elhinni, hogy ez igaz!

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:

ez nem bank, hitelt pedig csak bank nyújthat

fogyasztói csoport, soha nem fogsz tőlük hitelhez jutni

ha hitelre van szükséged, bankba menj!

2012. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot! Eddig én is odamentem, de be is fürödtem a svájci frankkal! Egyébként bankhoz mentem most is... Az ország másik végében kaptam új állást. A mostani állásom talán még 1-2 évig tartana, mert főnökváltás lesz, és ki tudja megtartanak-e, mellé most pontosan annyit keresek, mint 2003-ban! Itt sokkal jobb a fizetés és hosszú távra alkalmaznának... A lakásom még nincs eladva, és addig nem tudok másikat venni, amíg ezt el nem adom. Hitelképes vagyok ugyan, csakhogy a beugróra így nincs meg a pénzem, és az önerő nélküli vásárlás (előtörlesztési lehetőséggel) már álommá vált. 5 mFt hitel kellene, és akkor a sajátomba mehetnék... Soha életemben nem laktam albérletben. "Vén fejjel" nem szeretném kipróbálni! (Viszont, nem szeretnék semmiféle hülyeségbe beleugrani! Tudom, hogy sok a csaló és sok az átverés!)

Van jobb ötleted?

2012. júl. 19. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van jobb ötleted?"


Ha nincs pénzed önerőre, akkor bár soha nem laktál albérletben, ideje kipróbálnod azt is! Sokkal olcsóbb lesz, mintha elkezdenél bizonytalan időn, mondjuk öt éven át egy fogyasztói csoportnak adakozni.


Szívtál már eleget chf-fel, mert devizaspekulációba fogtál, amihez nem értesz, most akarsz egyet szívni fogycsoporttal is, aminek a működését szintén nem érted? Mondjuk vannak, akik született vesztesek, ők megragadnak minden lehetőséget, hogy bukjanak egy jót.


Szóval: albérlet...

2012. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira szuper amit a kínál minden előzetes díj nélkül, hogy nem tudom elhinni, hogy ez igaz!"


http://www.youtube.com/watch?v=Ew7Uh3dkLlg

2012. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 42 évesen vágtam bele az albérletbe, most is ezt tenném.
2012. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok született vesztes és nem spekuláltam a devizával! Ha született vesztes lennék, nem próbálnék meg tájékozódni mielőtt beleugrok valamibe, Nem gondolod?

A hitelt anno felvettem, mert 6 hónapon belül ki kellett fizetnem 3 temetést. Nem tudtam megoldani hitel nélkül, de más se tudta volna az adott helyzetben. Nem részletezem, de a családban egy szál magam voltam a kereső.... Arról nem én tehetek, hogy 3 év után megbolondult a világ és az eredetileg kedvezőbb CHF hitel egy rémálom lett!


Nem szabad úgy elítélni valakit, hogy a körülményeket nem ismered! Ez nem helyes! Főleg, ha tanácsot és véleményt kér az illető, nem minősítést és nem ítéletet.

2012. júl. 19. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok született vesztes és nem spekuláltam a devizával! "


Senki nem mondta, hogy az lennél, és valóban, a tájékozódási igényed is azt mutatja, hogy okosan próbálsz dönteni! Ugyanakkor a devizával spekuláltál, még akkor is, ha nem tudatosodott ez benned.


Valamit csúnyán félreérthettél, nem ítéltelek, csak tanácsot adtam. Az igaz, hogy próbáltam egy kicsit sarkítani a mondandómat, hogy biztosan célba érjen! Remélem sikerült, és megkíméled magad a fogyasztói csoportok átverésétől.


Ha nem fogadod meg a tanácsot, és elmész hozzájuk, óvakodj, mert nem azt fogják neked elmondani, amit aláíratnak veled... Lesz jó kis nyomás, hogy írd alá, írd alá! Ember legyen a talpán, aki ellenáll ott..


Sok sikert!

2012. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is javaslom, hogy itt nézz utána a cégnek:

[link]


A leírásból nem derül ki pontosan a neve. Hitel Credit 00?

Amikor látod a cég törzstőkéje melletti számot, sikítva fogsz menekülni, hogy keress egy albérletet.

2012. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nem sokat tudok a hitel.credit00-ról. Állítólag egy francia bank áll mögötte, így ebben a jegyzékben aligha találom meg. A lényeg az, hogy nem érdeklődtem, mert találtam róla semmiféle infót a neten akkor, amikor beírtam ide kérdést. A tájékozódás miatt írtam, nem másért! Azóta már találtam neten egy-két "finomságot", és mint sejtheted, nem a legjobbat.

Tudod, amikor minden problémád megoldódna, ha 4 eFt-tal (ami fizetésed 3%-a!) magasabb lenne a havi béred és csupán ezért utasítanak el, akkor nekiállsz szétnézni, hogy mégis milyen lehetőségek adottak még. Én nem tartozom az agyatlanok közé, így próbálok mások tapasztalatából tanulni... Még egyszer köszönöm.

2012. júl. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!