Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudnék felvenni másfél...

Gbea75 kérdése:

Hol tudnék felvenni másfél millió költsönt bárosként? A tartozásaim rendezésére, jelzálog nélkülit és max 20 000 ft törlesztővel.

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehol szerintem. Nem tudok ilyenről.

és ne dőlj be, ezeknek a megoldjuk pénzügyi problémáit című hirdetésekének. 10-20 m FT ajánlanak 1-2 ezer ft-ért. persze átverés.

2012. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bárosként kifejezés a BAR-listás személyt takarja?Mert először azt hittem az a foglalkozásod.

BAR-listásoknak sehol nem adnak kölcsönt,legalább is legálisan.Ilyen ügyekkel az uzsorások foglalkoznak,de ott meg nem így működik :)

De remélem ez utóbbi nem fordul meg a fejedben.

Esetleg némely bank passzív Bar-osoknak ad hitelt,de ehhez előbb ki kell fizetni a fennálló tartozást és így lekerülsz az aktív Bar listáról.

2012. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, átverésekről hallottam, hogy kell előleg, meg fizessem a törlesztőt és valamikor megkapom a pénzt. Na ezeket csak ki kellene nyírni, aki ilyet ajánl.
2012. júl. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!