Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelzálog hitel felmondása nem...

Jelzálog hitel felmondása nem fizetés esetén?

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsen, aki tud valamit erről: Jelzáloghitel van a házunkon (OTP), amit sajnos nem tudunk fizetni már kb fél éve. Többször voltunk a bankban haladékot kérni, bármilyen megoldást kérni, semmit nem segítettek. A hitelt felmondták, behajtásra került. Tudja valaki, hogy kb ez mit jelent? Mi fog történni? Árverezés jön? Vagy valami lefoglalás? Van itt olyan, aki hasonló cipőben jár, járt? Mi történt? Bármilyen info, segítség, tapasztalat jól jönne.

Köszönöm!


2012. máj. 29. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én még nem voltam ilyen helyzetben, de épp most találtam rá erre az oldalra. Nézd meg a videót, hátha segít!


[link]


Én biztos minden követ megmozgatnék, ha ilyen helyzetbe kerülnék! Remélem találtok megoldást!

2012. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy!
2012. máj. 29. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!