Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha felvettem hitelt es nem...

Ha felvettem hitelt es nem birom fizetni, mit birnak csinalni? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy felvettem hitelt amit barmire koltehetek. Elmegyek a kaszinoba es elvesztek mindent. Utana a munkamat is elveszitem es nem tudom fizetni a hitel torleszto reszletet. Meg az elso havi torleszto reszlet elott elbukom a kaszinoban a penzem.


Semmilyen ingatlan, vagy ingosag nincs a nevemen. Ilyenkor milyen opciok vannak? Mit tud csinalni a bank? Ha kulfoldre utazok munkat keresni, es kapok munkat utana a bank automatikusan vonhat-e le penzt tolem, meg tud-e talalni?


Ez mind csak elmeletben szuletett meg. Es szandekossag sem all a hatterben, csak kivancsisagbol kerdezem.



#bank #pénz #kaszinó #hitel nem fizetes #elbukas
2012. máj. 11. 01:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Külföldön nem találnak meg,de akkor nem is kell hazajönni mostanában.De még itthon se nagyon ha nincs bejelentett lakcímed,meg munkahelyed.Én azért inkább kimennék külföldre...:D
2012. máj. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk jah, azt meg lehet csinalni, h felveszel 2 milliot aztan lelepsz kulfoldre.

Annyi penzzel el leszel addig meg nem talalsz valami munkat kint.

Mar mint ez akkor jo, ha mennel kulfoldre, de nincs ra penzed.

2012. máj. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Utana meg toreszteni is tudsz.
2012. máj. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért ekkora pénznél, ha eltűnsz, előbb vagy utóbb szerintem kerestetni fognak a rendőrséggel is. Körözés, nemzetközi körözés is lehet belőle.
2012. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pár év óta mi is tagja vagyunk az Interpolnak! Nem sokáig maradnál inkognitóban külföldön sem.
2012. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tartozás miatt sosem fogják körözni. Interpol, mi? Na persze! Ha megállítanak ittas vezetésért, akkor sem lesz semmi a tartozással. Nincs adósok börtöne
2012. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, amikor tagja lettünk az Interpolnak, akkor beszéltek arról, hogy ettől kezdve, bárki a határon belüli törvények alapján elkövet valamit, az az Interpol által kereshető, és ide visszaszállítható. Példaként hozták akkor fel azt a holland (?) gépjárművezetőt, aki pár évvel előtte elütött egy nagymamát az unokájával együtt, és addig bünti nélkül megúszta. Akkor beszéltek arról, hogy mostmár ilyen nem lesz, mert a tagság biztosítja, hogy a bűnös ne ússza meg a büntetést.
2012. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
igen, de a tartozás nem bűncselekmény
2012. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De elfutni a felelősség-vállalás elől, az igen! Sőt a kérdező már a felvetett példa szerint már akkor futna, amikor a hitelt felvette és elbukta.
2012. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy megoldják hogy visszafizesd. Sok mindenről nem tud a kis átlagember, szóval az ha netán kimész külföldre és utána eltűnsz az senkinek sem fog feltűnni, mert külföldre mentél, az meg elég nagy.
2012. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!