Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi jár az ING-től, ha...

Mennyi jár az ING-től, ha 300. 000-et kaptam a manyup hozamra és most kiderült, hogy megloptak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
300000, gondolom azért kaptál annyit. Már feltéve, ha az INGnél voltál.
2012. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
továbbra is várom, hogy valaki megmodja, hogy ha 300.000 volt amit kifizettek, ebből levezethető e, hogy a lopási érték, a kártérités mennyi lesz
2012. júl. 6. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebből nem vezethető le.


A reálhozamot nagyon bonyolult módon számolták ki ( kellett volna kiszámolni).

Ehhez az kellene, hogy a kezdetektől számítva az összes befizetés kifizetéskor esedékes hozamát összegezd, és korrigáld az inflációval.

Nem lehetetlen, de időt kell rászánni.


Én a PSZÁF-hez fordulnék, tudtommal ők az illetékesek( már ha az ING nem hajlandó szóba állni veled).

2012. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Te nem hallod a híreket?


A PSZAF vizsgálta az ING manyup. tevékenységét és ők állapították meg, hogy indokolatlan költségeket számoltak fel és megkárosították a tagokat. Engem is. Most jött ki a jogerős bírói ítélet. Vissza kell fizetniük a pénzt. A kérdés erre vonatkozott.

2012. júl. 8. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy van végzésed, azt írtad hogy kaptál 300 ezret és kiderült hogy megloptak.


Mi van a végzésben?

2012. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!