Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaptam egy 50$-os csekket a...

Kaptam egy 50$-os csekket a global testmarkettől, hol tudom beváltani?

Figyelt kérdés
Valakinek tapasztalata ezügyben?
2012. jún. 4. 13:37
 1/5 Tündianya ***** válasza:
Bankban. Ott váltanak csekkeket. De nem mindegyik bank váltja mindegyiket. A folyamat úgy néz ki, hogy scannelés után Pesten ellenőrzik és utána nyitnak egy számlát és arra ráteszik. Ezért érdemes a saját bankodnál érdeklődni első sorban, hogy váltanak-e csekket. Én a K&H-ban dolgoztam, mi váltottunk. Remélem tudtam segíteni.
2012. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,segítettél, mennyit fognak levonni egyébként kb? Gondolom kezelési ktg biztosan lesz, és mennyi idő nálatok mire jóváírják? Amúgy én OTP-s vagyok.
2012. jún. 11. 09:16
 3/5 Tündianya ***** válasza:
Valamennyi kezelési költség van úgy emlékszem. Már egy ideje gyeden vagyok itthon, úgyhogy a mostani gyakorlatot nem tudom. De anno egy pár napon belül, max egy héten belül elintézték. De a csekktől függött, hogy milyen fajta, mennyire kellett utána járni. Van olyan is amit vissza kell igazolni a másik banknak stb. Majd írd meg, ha sikerült.:)
2012. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
60nap múlva írják jóvá, viszont nem vontak le kezelési költséget. Kicsit durva az a 60nap..
2012. jún. 21. 15:05
 5/5 Tündianya ***** válasza:
Sajnos ez hosszú folyamat itthon, mivel itt ugye nem terjedt el a csekk... Valószínű beszedési csekk, ami azután lesz a számládon, miután a külföldi bank jóváírta nekik. De valószínű a 60 nap a max, ha előbb itt van, akkor előbb megkapod. De számíts inkább a 60 napra és, ha előbb itt van, akkor kellemes meglepetés lesz.:)
2012. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!