Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlámra betehetek...

Paypal számlámra betehetek valutát is (eurot), vagy csak Forintot utalhatok át?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy otp-s számlámról hogyan tudok küldeni Forintot, hogy feltöltsem a saját paypal egyenlegem. De ha bemegyek a bankba, eurót is tudok "rárakni"/küldeni a paypal számlámra?
2012. máj. 27. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem működik, hogy bemész a bankba és befizetsz a Paypal accountodra. A netbankodban kell csinálnod, mert a legfontosabb infók csak copy paste módszerrel vihetők át.

Ahova utalsz, az egy belföldi forintszámla, csak forintot tehetsz rá, amit aztán átválthatsz euróra, dollárra, akármire. De az már a Paypal accountodban fog történni.

2012. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy értsd: a Paypal direkt erre a célra tart egy magyar számlát az Unicreditnél.
2012. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, tudom is, hogy a "fontos info" mi. :) A közleményben megadandó hosszú saját kódom alapján jut el a manim saját paypal egyenlegemre. És azt is, hogy csak ugyanarról a kártyáról utalhatok rá. De úgy tudom, ha unicredit-be bemegyek, személyesen is rátehetem a manit, nem csak netbankon keresztül lehet. Ha így van, akkor valutát is tehetek-e rá...
2012. máj. 27. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy forint számla az Unicreditnél. Forint számlára csak forintot tudsz befizetni.
2012. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az aktuális valuta vételi árfolyamon át kellene váltaniuk forintra. csak ugye sokkal rosszabbul jössz ki belőle, mintha sima pénzváltónál beváltanád, majd már forintban fizetnéd be.

én is azon agyalok, hogy hogyan juttathatok eurót a paypalomra az euro számlámról, mivel nem akarom csak azért visszaváltani forintra, hogy aztán vásárláskor megint euróra konvertálódjon. a vételi és eladási árfolyam közötti különbséggel simán buksz 10%-ot is.

2015. aug. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!