Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri most eurót váltani, és...

Megéri most eurót váltani, és most aranyat eladni (elég egy kérdésre válaszolnotok)?

Figyelt kérdés

1. Kaptam ballagásromra 150 Eurót keresztszüleimtől. Megéri most beváltani, vagy várjak még vele, hátha lesz az euró megint 310 forint körül? (télen volt 310-315 körül)


2. Van 2 aranynyakláncom, és 3 aranygyűrüm. Az egyik lánc elszakadt. Vaterára, online nem akarom feltenni, ékszerészhez/zaciba vinném be.

Megéri most eladni aranyat, vagy nyárra emelkedni fog az arany ára?


2012. máj. 23. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Aranyert nem fogsz sokat kapni.euro most jo arfolyamon van.nem tudom fejebb megy e de en sajna 292 n valtottam be most meg mar300 elvileg ez jo
2012. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerinted megy még följebb 300-on túl is? mert akkor várok.
2012. máj. 23. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Euró:

Csak a Jóisten tudja megmondani.

Arany:

Attól függ, mikorra kell a pénz, 10 év múlva szinte biztos, hogy többet fog érni, mint holnap.

2012. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!