Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámla nyitásnál az...

Bankszámla nyitásnál az aláírandó feltételeket, szerződéseket elolvastátok, vagy csak aláírtátok?

Figyelt kérdés
Rengeteg papírt alá kell írni, ti azokat elolvastátok? Szeretnék majd bankszámlát nyitni és érdekelne, hogy érdemes-e végig olvasni?

2012. ápr. 30. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam el,sima lakossági folyószámlát nyitottam már több mint 8 éve és nem volt semmi váratlan ami miatt be kellett volna mennem a bankba,mert a szerződés aláírásánál nem olvastam el valami kisbetűs részt.
2012. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
minden szerződést érdemes elolvasni, a bankszámlaszerződés sem kivétel...de nem, nem olvastam el aláíráskor, csak átfutottam, mert előtte elolvastam a neten
2012. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!