Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek ez igaz lehet?...

Szerintetek ez igaz lehet? Vagy csak egy újabb bőrlehúzásos átverés?

Figyelt kérdés

• a befizetett önrész arányában résztulajdonossá válsz, beköltözöl a lakásba és a felmaradt részt 35 évig havi részletekben törleszted, az utolsó részlet kifizetése után 1/1 tulajdonossá válsz



• a tulajdonrész, a részletfizetési jog és minden hozzá fűződő jogosultság örökölhető


• a futamidő, ugyanazon havi részlet megtartásával, csökkenthető


• az ingatlant a futamidő lejárata előtt is eladhatod és átruházhatod minden jogosultságát másra


• személyi igazolványon kívül nincs szükség semmi egyéb dokumentációra


• lehetőség van havi részleteinek a csökkentésére


2012. ápr. 24. 11:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez akkora csalás, mint egy hegy. Tele van érthetetlen, illogikus dolgokkal.
2012. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem igaz, átverés!!!
2012. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A hatályos MAGYAR jogszabályok értelmében eleve nem lehet adásvételt csinálni, csakis az adókártya, személyi és a lakcímkártya fénymásolata ellenében (amit az ügyvéd lefűz magának, egyébként ő is megy a börtönbe).


Innentől egész biztos, hogy átverés.

2012. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Magyarországi bevezetése folyamatban van, viszont a program 1993 óta létezik!

Mivel a jogrendszer különböző országonként, így ez az ami időbe kerül, hogy az összes szerződést és egyéb jogi hátteret a magyar piacra szabják."


Hát ha ez nem tántorít el valakit tőlük, akkor semmi:))


Link: [link]

2012. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj, itt egy cikk, hogy miért átverés.

2012. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Era66 ***** válasza:

Én is hallottam erről, de olyat még nem, aki leszerződött volna. Aki be akar lépni, és tovább is akarja kínálni a lehetőséget, annak fizetni kell tanfolyam, ill. vizsgadíjat.

Olyannal még nem találkoztam, aki a befizetett összeg után bármi lehetőséget ténylegesen kapott volna.

Ez eddig csak lehúzás :-(

2012. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Őrs Eszter válasza:
0%

Sziasztok!

Nézzétek meg ezt figyelmesen!

http://www.youtube.com/watch?v=SJYIZf5Tt5E

Szerintem nincs benne átverés, még nem lehet így lakást venni, csak az előszervezés folyik. Mire éles lesz, megnézethetitek ügyvéddel is. A lakasprogram.hu nem ingyenes domain és maga a rent2own rendszer működik már sok országban.

Tudom, sokan utálják az MLM-et, ez is olyasmi, de nem is egészen. De hangsúlyozom, hogy az MLM általában nem átverés, csak azok terjesztik ezt, akik nem voltak benne sikeresek, vagy meg se merték próbálni.

Szép napot!

2012. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%

"Tudom, sokan utálják az MLM-et, ez is olyasmi, de nem is egészen. De hangsúlyozom, hogy az MLM általában nem átverés, csak azok terjesztik ezt, akik nem voltak benne sikeresek, vagy meg se merték próbálni. "


Tudom, sok tolvaj utálja a rendőröket. De a rendőrök nem rosszak, csak azok a tolvajok terjesztik ezt, akik nem voltak sikeresek, akiket elkaptak a rendőrök, vagy meg se mertek próbálkozni a lopással.

2012. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel kérdést a témában , most láttam, hogy itt is erről van szó.

A véleményemet leírtam a saját kérdésemben :


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


Én vevő lennék , de nem arra, hogy terjesszem, hanem konkrétan egy ingatlan bérlése érdekelne. Bár eléggé ijesztő volt, mikor az első kínálatot megláttam.

Önerőként az érték 1%-át kell befizetni, s egy olyan lapot nyitottam meg, ahol számításaim szerint a kínált legolcsóbb ingatlan árának 1%-a 15 millió forint volt.

Azóta már láttam, hogy Magyarországon lehetséges 5 millió forintos ingatlant is bérelni (elvileg), ennek azért nem megfizethetetlen az 1%-a.


Nekem nem tűnik egyértelműen csalásnak. Ha figyelembe vesszük, hogy ez egy új rendszer, amit ráadásul egy az egyben nem lehet bevezetni az országba, hanem némileg magyarosítani kell, az idő és energia ráfordítás.


Én nem értem, miért gondolják sokan, hogy ez biztos csalás. 35 év múlva mit ér egy lelakott ingatlan? Az eladóknak semmit, de a bérlőnek sokat érhet, mert van hol laknia s nyugdíjas éveit, nem az utcán kell töltenie.


A banki hitel sokkal rizikósabb, s tapasztalati tények vannak, hogy emberek hitel miatt elveszthetik lakhatási lehetőségüket. Az sem működik mindenkinek, még sincs ellenpropaganda, sőt.


Mégis mi károm származhat abból, ha bérleti díjat fizetek egy ingatlanért?

Az is érdekelne, kinek a tulajdona az, amit bérlek?

2012. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt az ingatlan nem autó, hogy feltétlenül amortizálódnia kelljen. Sokan pont azért vesznek lepusztult lakást, hogy felújíthassák vagy eladásra, vagy a saját ízlésük szerint.


Másrészt gondolkodj a másik fél fejével: miért érné meg neki majdnem ingyen adni valamit? Hol van itt neki az üzlet?


Ez egy MLM jellegű dolog, a rosszabbik fajtából. Ajánld tovább, stb.


Talán Sopronban vagy Győrben volt egy ilyen ügy, ezzel a céggel, hogy a "tanácsadó" odarendelt valakit a főtérre üzletet kötni, de nem volt ott. Viszont sok ember ácsorgott még ott, kiderült, mind a "tanácsadóra" várnak. Most már a rendőrség is keresi.


Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, az általában az is.


Gondolj a Sciennetre. Ezrek ajnározták, majd lecsapott a rendőrség, a vezetőséget meg elnyelte a föld. Hasonló lesz ez is.

2012. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!